Ziņas

Gotemas sirēnas

Kad, gatavojoties "Suicide Squad" pirmizrādei, Margo Robija intervijās aizrautīgi klārēja par to, ka gatavo pati savu Hārlijai Kvinnai veltīto projektu, neviens tam nepievērsa īpašu uzmanību. Bet nu būs vien jāņem nopietni, jo Margo ir savaņģojusi arī "Pašnāvnieku vienības" režisoru Deividu Eijeru, ar kuru kopā taps "Gotemas sirēnas".

18.12.2016

Kad, gatavojoties “Suicide Squad” (mūsu materiāli) pirmizrādei, Margo Robija intervijās aizrautīgi klārēja par to, ka gatavo pati savu Hārlijai Kvinnai veltīto projektu, neviens tam nepievērsa īpašu uzmanību – meituks vienkārši safanojies, kā jau mēs visi (atzīsim). Bet nu būs vien jāņem nopietni, jo Margo ir savaņģojusi arī “Pašnāvnieku vienības” režisoru Deividu Eijeru, ar kuru kopā taps “Gotemas sirēnas” (“Gotham City Sirens”)!

Hārlija Kvinna. Indīgā efeja. Kaķsieviete. Tieši šis trio būs topošās filmas pamats, bet baumas par aktrisēm (jau tiek piesaukts Meganas Foksas vārds!), kuras atveidos divas pārējās lomas, būs mediju saturs līdz pat filmas iznākšanai! Starp citu, tieši “Gotham City Sirens” ir viens no šībrīža karstākajiem DC komiksiem, un pēc “Suicide Squad” pretrunīgās uzņemšanas šis šķiet loģiskākais solis, kā turpināt šo franšīzi. Topošās filmas scenāriju raksta Ženevēva Robertsone-Dvorē, kura nupat kā sarakstījusi arī “Tomb Raider” ar Alīsiju Vikanderi.

Gotham City Sirens, Gotemas sirēnas

Kā peles uz sieru sāk mosties arī pārējie “draudziņi” – filmu izziņoja burtiski pirms pāris dienām, bet Vils Smits jau paspējis izspļaut, ka bez “Deadshot” šito zupu vārīt nevajadzētu! Bez darba nepaliks arī Džareds Leto, kurš var skumt, sūdzēties vai sniegt koncertus, bet kontraktā atrunātās 16 (vai cik tur) filmas būs vien jāatstrādā – un kur tad Hārlija bez sava Džokera. Bet par Džaja Kortnija aģenta brīnumspējām iekārtot savu klientu tur, kur to neviens negaida, visi ir brīnišķīgi informēti (skat. “Die Hard 5”, “Terminator: Genisys” un visu citu, kur labāk būtu bijis bez). Un kur tad bez krokodila! Tas par to, ka pilntiesīgu “Suicide Squad 2” (tāpat kā plānoto “Deadshot” solofilmu) neviens nav atcēlis un tas joprojām ir “plānā”, bet mēs taču visu saprotam…

Kam patīk lasīt angliski, te viss paskaidrots par filmas konceptu, varonēm utt. “Gotemas sirēnas” būs klāt tad, kad viņas būs, bet – noteikti būs!