Megan Fox

Gotemas sirēnas

Kad, gatavojoties "Suicide Squad" pirmizrādei, Margo Robija intervijās aizrautīgi klārēja par to, ka gatavo pati savu Hārlijai Kvinnai veltīto projektu, neviens tam nepievērsa īpašu uzmanību. Bet nu būs vien jāņem nopietni, jo Margo ir savaņģojusi arī "Pašnāvnieku vienības" režisoru Deividu Eijeru, ar kuru kopā taps "Gotemas sirēnas".

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” (2016)

Ja "Transformeri" ir bezsmadzeņu izklaides augstākajā (un savā ziņā nesasniedzamajā) līgā, šis diemžēl ir kaut kas ļoti pa vidu vai nedaudz no malas - tas vairs īsti nav kino, un nav arī īsti skaidrs, ko ar to darīt (tak' ne jau skatīties), bet fakts ir tāds, ka tas ir te un tas ir uz palikšanu.

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” (2016)

Kāds varētu teikt, ka jūnijs ir īstās kino vasaras sākums, bet tas ir ļoti apšaubāms fakts. Jūnijs ir kinoblogeru mēnesis, jo tajā iznāk filmas, kuru veidotāji ir parūpējušies, lai par tām būtu maksimāli viegli uzrakstīt negatīvas recenzijas. Mēnesi, kuru spilgti aizsāka "Now You See Me 2", turpina "Bruņurupuči nindzjas".

Gaidot “Bruņurupučus nindzjas 2”: Filmas noslēpumi

“Bruņurupuču nindzju” sāga stiepjas pat no 1984. gada, un pa šo laiku iznākušas neskaitāmas filmas, animācijas filmas un seriāli, videospēles un komiksi, papildinot un transformējot visiem zināmos varoņus un notikumus. Daudzām detaļām atradās vieta arī jaunajā filmā - te dažas no tām, seansa laikā esiet modri un nepalaidiet tās garām!

“Teenage Mutant Ninja Turtles” (2014)

Beigu beigās filma vienkārši izrādījās daudz sliktāka, nekā gaidīju – un es pat negaidīju neko labu. Man ir tikai viena vēlme – lai filma briesmīgi, katastrofāli izgāztos un mēs par to pēc iespējas ātrāk aizmirstu, tāpat kā "New Coke", “We Will Rock You” grupas "Five" izpildījumā u.c. briesmas.