Ziņas

Dubultais kino vakars: “Mīlestības vēstules” un “Māmiņa”

8. martā kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar kinoprojektu "Spektrs" piedāvā dubulto kino vakaru Sieviešu dienā, kurā tiks demonstrētas divas burvīgas, sievišķīgas filmas par īpašu cenu, kā arī neiztrūks ziedi, dzērieni un īpaša attieksme!

06.03.2016

8. martā kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar kinoprojektu “Spektrs” piedāvā dubulto kino vakaru Sieviešu dienā, kurā tiks demonstrētas divas burvīgas, sievišķīgas filmas par īpašu cenu, kā arī neiztrūks ziedi, dzērieni un īpaša attieksme!

Biļetes jau pieejamas: http://splendidpalace.lv/lv/movies/view/1833

Vispirms – Latvijas pirmizrāde itāļu režijas klasiķa Džuzepes Tornatores (“Cinema Paradiso”, “Malena”) svaigākajam darbam, niansēm bagātajai romantiskajai drāmai “Mīlestības vēstules” (2016). Džeremijs Aironss un Olga Kuriļenko uz sapņainu Itālijas ainavu fona izspēlē izjustu mīlasstāstu par zinātnieka-astrofiziķa un viņa mīļotās Eimijas attiecībām, atrodoties tālu prom vienam no otra…

Uzreiz pēc tā stāsts par citu – mātes – mīlestību talantīgā režisora-brīnumbērna Ksavjē Dolana apbalvotajā filmā “Māmiņa”, ko piedāvājam noskatīties, gaidot režisora šīgada veikumu “Tas ir tikai pasaules gals” (pirmizrāde rudenī).

Pirms filmas – kinoprojekta “Spektrs” dibinātāju Sergeja Timoņina un Sergeja Musatova ievadvārdi.

Lielajā zālē: 8.03. seanss 18:15
Ieeja: 7.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību – 5.00 EUR