Stethemam ir savs brutālais šarms, kurš līdz ar gadiem ir nogatavojies līdz etiķa konsistencei, bet vēl svarīgāks te ir tas "swagger", ar kuru Stethems katrā filmas kadrā apliecina, ka ir gatavs turpināt dominēt šajā žanrā, neskatoties uz spēcīgu konkurenci.
Un kā tad ar "Assassin's Creed"? No vienas puses, mūsu priekšā ir solīda, mūsdienīgi uzņemta piedzīvojumu filma. No otras - bez iedvesmas un bez entuziasma, augstākajā Holivudas profesionālajā līmenī, bet "bez dvēseles", kā mēdz teikt Rīgas koka ēkās iekārtoto krogu pastāvīgie apmeklētāji.
Kā būtu, ja Dens Brauns savu romānu ekranizācijām būtu pielicis kaut nedaudz zinātniskās fantastikas un parkūra elementus? Lai arī "Assassin's Creed" nav apstiprināts kā "videospēļu ekranizāciju" lāsta lauzējs, filma perfekti sinhronizējas ar spēles oriģinālo garu.
Vai beidzot ir pienācis brīdis, kad ir pārvarēts videospēļu filmu lāsts? Lai gan filmas veidošanā ir iesaistīti lieliski talanti (bet ne zinošākie cilvēki par “Assassin’s Creed” datorspēlēm), "Assassin's Creed: Slepkavas kodekss" ir slinki veidota filma, kas pārspīlē ar CGI un aizmirst rast loģiku savā scenārijā.
Teikt, ka filma "Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma" ("Batman v Superman: Dawn of Justice") komiksfilmu un vispār kino cienītāju aprindās bija gaidīta, būtu nepateikt neko - patiesībā tai ir daudz lielāka kulturāla nozīme, kā jebkurai citai pēdējo gadu komiksfilmai, atskaitot varbūt "The Avengers".
Jau pirms “Betmens pret Supermenu” iznākšanas to pavadīja daudz strīdīgu viedokļu no fanu puses gan par tās aktieru izvēli, gan par tās apakšnosaukumu “Taisnības rītausma”, kas labākajā gadījumā izklausās pēc supervaroņu parodijas nosaukuma . Pēc gandrīz trīs gadu ilgas gaidīšanas filma ir beidzot nonākusi uz kino ekrāniem, bet vai tā bija gaidīšanas vērta?
8. martā kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar kinoprojektu "Spektrs" piedāvā dubulto kino vakaru Sieviešu dienā, kurā tiks demonstrētas divas burvīgas, sievišķīgas filmas par īpašu cenu, kā arī neiztrūks ziedi, dzērieni un īpaša attieksme!