Mommy

Filmas kopā ar psihologiem kinoteātrī KSuns

Individuālpsiholoģijas asociācija sadarbībā ar Kino galeriju aicina uz izglītojošs lekciju un diskusiju ciklu 6 vakariem. Lekciju - diskusiju ciklā iekļautās filmas iezīmē cilvēka piedzīvoto krīzes situāciju psiholoģiskos aspektus. Lektori – diskusiju vadītāji, psihoteapeiti: Māris Siliņš, Ināra Vārpa, Aina Poiša, Ilona un Gatis Buši, Ginta Ratniece.

Dubultais kino vakars: “Mīlestības vēstules” un “Māmiņa”

8. martā kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar kinoprojektu "Spektrs" piedāvā dubulto kino vakaru Sieviešu dienā, kurā tiks demonstrētas divas burvīgas, sievišķīgas filmas par īpašu cenu, kā arī neiztrūks ziedi, dzērieni un īpaša attieksme!

Koncertzāle “Cēsis” gaida kino gardēžus!

No 3. februāra koncertzāle “Cēsis” sadarbībā ar kinoprojektu “Spektrs” aizsāk Kino gardēžu klubu, kura apmeklētājiem būs iespēja noskatīties izmeklētas, starptautiskos festivālos atzītas filmas un pirms tām dzirdēt kino eksperta pārdomas. Seansa laikā būs iespēja baudīt vīnu un atspirdzinošos dzērienus.

Seansi, tiešraides, Netflix un citi jaunumi!

Tik daudz jaunumu, ka gribam ar jums neregulārā un brīvā raksta formā padalīties ar aktuālāko, kas notiek mūsu pasaulē - jo tas viss jau ir jums domāts! Turklāt priekšā ir sniega un puteņa pilnas brīvdienas - kādam kalns, bet mēs, protams, skatīsimies kino un saistītos materiālus.

Frankofonijas dienu filmas kinoteātrī K Suns

Martā jau tradicionāli notiek franciski runājošo valstu kopienas pasākumi Latvijā, un Frankofonijas dienu ietvaros kinoteātrī “K.Suns” no 20. marta bez maksas noskatāma 11 filmu programma.

Ražots Kvebekā

Lai gan lielākajai daļai prātā vispirms ienāks dažādi ASV filmu darboņi, šī valsts nebūt nav vienīgā, kura māk ražot lieliskus kino industrijas meistarus – tas tīri labi padodas arī viņu kaimiņiem Kanādai !

Ksavjē Dolans: režijas brīnumbērns no Kanādas

“Es biju ļoti vardarbīgs bērns. Kino un literatūra ļāva man novirzīt savu agresiju pozitīvā virzienā. Domāju, tas atspoguļojas arī manos darbos” - tā Dolans par savu bērnību un iedvesmu filmām.

“Mommy” (2014)

Māmiņa! Šis vārds skan mīļi un aicinoši. Turpretīm, skatoties kanādieša Ksavjē Dolana tāda paša nosaukuma filmu, skatītāju var pārņemt vilšanās, dusmu, apjukuma, maiguma vai žēluma sajūta, pat izmisums un vaina. Tik spēcīgas un pretrunīgas emocijas raisa šis stāsts!

Latvijas kino skatītāju atsauksmes par filmu “Māmiņa”

Kinoprojekts “Spektrs” turpina iepazīstināt Latvijas kino skatītājus ar Ksavjē Dolana daiļradi - pēc pagājušā gada oktobrī izrādītās režisora filmas “Toms fermā”, “Māmiņa” kinoteātru repertuārā jau no 13. februāra! Bet rakstā piedāvājam skatītāju atsauksmes, kuras palīdzēs izdarīt pareizo izvēli!

Ksavjē Dolans par filmas “Māmiņa” Instagram-formātu

Ziņkārība, neizpratne, izbrīns un pat sašutums un dusmīgi zvani kinoteātra administrācijai, lai tā “nekavējoties salabo filmu” - tas viss un vēl vairāk saistībā ar režisora Ksavjē Dolana lēmumu uzņemt savu jaunāko darbu “Māmiņa” ar malu attiecību 1:1!