Gerard Butler

Podkāsts “Kino Kults” #56 – “Pride Month” skatāmvielas rekomendācijas

Šonedēļ, ņemot vērā, ka esam Pride Month laikā, lūkojamies uz dažādām LGBTQ+ filmu rekomendācijām! Kā arī uzzinām mindblowing faktus par Džeisona Stethema filmogrāfiju un Marku Volbergu.

Podkāsts “Kino Kults” #16 – Džerarda Batlera karjeras līkloči un feinākās filmas par… filmām

Kinoteātri pie mums ir pakāpeniski sākuši atvērties, kas nozīmē, ka beidzot ir arī kino repertuāra jaunumi! Tas priecē, bet vai ar tādu pašu entuziasmu sagaidām ziņas par "Pirates of the Caribbean" franšīzes turpinājumu? Nedēļas centrālais temats šoreiz "meta" diskusija – jeb mūsu iecienītākās filmas par filmām. Savukārt "Vočlistes Terminatorā" noslēdzam brāļu Koenu maratonu ar "Burn After Reading". 

Trīs lietas – labas lietas: “Angel Has Fallen” tuvojas!

Labas ziņas - trešā daļa būs! Tālākais jums jau ir zināms - mūs gaida daudz šaušanas, daudz duršanas un daudz "nameless" ļaundaru likvidācijas. Kā labi tika noradīts sīkvelā, "they should've brought more men" - gaidām pievedumu, "Angel Has Fallen" piezemēsies 2018. gadā!

Filmā “Londonas krišana” Džerards Batlers pats izpildījis daļu kaskadieru triku

Skotu izcelsmes aktieris Džerards Batlers parasti tēlo divējādus varoņus - sieviešu iekārotu varoni mīlētāju vai muskuļotu stilīgo puisi, augsta ranga karavīru, varas pārstāvi vai superaģentu (vai pat dievu, kā nesenajā "Gods of Egypt"). Taču aktierim saldenie varoņi neiet pie sirds - daudz labāk viņam patīk iejusties pašpārliecināta un stipra profesionāļa lomā!

“Londonas krišanas” veidotāji jūtīgiem skatītājiem: tā ir tikai izklaidējoša filma!

“Londonas krišanā” saskatāmi pirms dažiem gadiem sekmīgi demonstrētās filmas “Olimpa krišana” motīvi. Šoreiz Baltā nama vietā teroristi par mērķi izvēlas Londonu - uzbrukumā tiek uzspridzinātas daudzas ēkas, kas uzskatītas par pilsētas simboliem, taču galvenais mērķis ir Lielbritānijas premjerministra bēres...

“Kā pieradināt pūķi” (2010)

Esmu liels šīs filmas fans, un beidzot sadūšojos uzrakstīt par to rakstu. Šis ir mans pirmais raksts par mīļāko filmu. Pirmo reizi filmu noskatījos piecus gadus atpakaļ, un kopš tā laika filmu esmu noskatījies 26 (!) reizes, un man filma vēl joprojām nav apnikusi.

“Olympus Has Fallen” (2013)

Šī gada filmu "doppelgangeru" spilgtākais piemērs ir “Olympus Has Fallen” un tās šķietami solīdākais dvīņubrālis “White House Down”. Kamēr pēdējā kontā ir sieviešu mīlulis Tatums un ēku ienaidnieks Emerihs, “Olimpam” ir tikai parūsējušais Džerards Batlers un "Millenium Films" reputācija. Šķietami vājāka kombinācija? Ka tik ne tā!