The X-Files

“Prison Break” atgriešanās – ieskats pirmajās trīs sērijās

Pirms nu jau vairāk nekā astoņiem gadiem TV skatītāji visā pasaulē dedzīgi sekoja līdzi Skoufīldu brāļiem un viņu centieniem izbēgt no cietuma. Nu ir klāt kulta seriāla turpinājums un (kā par brīnumu vai ne) - ne tik labs, kā varēja cerēt.

“The X-Files” s10e06: “My Struggle II”

“X-Failu” jaunā mini-sezona nu ir noslēgusies. Kā jau tika solīts, Malders ar Skalliju atklāj milzīgu sazvērestību, kas satricina visu pasauli. Tomēr ļoti iespējams, ka šis nav tas “X-Failu” nobeigums, kuru jūs meklējāt.

“X-Files” s10e05: “Babylon”

Šī ir pēdējā “X-Failu” sērija pirms lielā fināla, tādēļ nav neviena iemesla, lai to nepavadītu ar nedaudz citādāku sižetu no ierastā. Šajā sērijā Malders ar Skalliju satiekas ar saviem gados jaunākajiem ekvivalentiem – aģentiem Milleru un Einšteinu.

“X-Files” s10e04: “Home Again”

“X-Faili” turpina savu vairāk vai mazāk spēcīgo atgriešanos TV ekrānos. Šonedēļ mistiskas slepkavības veica bezpajumtnieku aizstāvis Degun-Plākstera Vīrs jeb vienkārši Atkritumu Vīrs. Lielākoties Foksam vienam pašam nācās izmeklēt šo lietu, jo Skallijai tikmēr bija jābūt līdzās savai mātei, kura atradās uz nāves gultas.

“The X-Files” s10e03: “Mulder & Scully Meet the Were-Monster”

Ļoti dīvaina, bet pārsteidzoši ģeniāla sērija šonedēļ no "X-failiem", kurā Malders ar Skalliju centās atklāt Vilkačķirzakas noslēpumu, kas izrādījās vēl jocīgāks nekā pati sērija. Brīnumainā kārtā šī ļoti savādā pieeja seriālam atmaksājās. Un kā vēl!

“The X-Files” s10e02: “Founder’s Mutation”

Visas problēmas, no kurām cieta iepriekšējā sērija, šeit tika atrisinātas jau no paša sākuma. “Founder’s Mutation” mums parādīja tieši to, ko no jaunajiem X-Failiem gribējām redzēt – mūsu iecienītos Malderu un Skalliju, izmeklējot kārtējo Slepeno Lietu!

“The X-Files” s10e01: “My Struggle”

Kopš slaveno "X-Failu" nobeiguma ir pagājuši jau vairāk nekā 10 gadi. 200 sērijas un pat divas pilnmetrāžas filmas – diezgan liels sasniegums jebkurai TV seriālu franšīzei. Tomēr daudziem nešķita, ka stāstam bija pietiekami labs nobeigums, ilgi tika runāts par trešo filmu, bet par jaunu sezonu varēja tikai sapņot.