Gillian Anderson

Kinoblogeri Berlīnē: Kebabi, Ričards Gīrs un vilcienu vaktēšana

Kinoblogeri ieradušies 67. Berlīnes starptautiskajā kinofestivālā. Baudām pilsētas mazos priekus, ēdam kebabus un starplaikos cenšamies skatīties maksimāli daudz kino. Kādi pārsteigumi un vilšanās redzētas - par to visu rakstā!

2017. gada gaidītākie seriāli

Ilgi gaidītas atgriešanās, ambiciozas idejas, Holivudas aktieri, miniseriāli un antoloģijseriāli, supervaroņu bums - tā ir tikai neliela daļa no atslēgvārdiem, ar kādiem varētu aprakstīt visus TV seriālus, kuri iznāks 2017. gada laikā. Un, tā kā seriālu šogad būs ļoti, ļoti daudz, vajadzētu apkopot vismaz nozīmīgākos no tiem.

“The X-Files” s10e06: “My Struggle II”

“X-Failu” jaunā mini-sezona nu ir noslēgusies. Kā jau tika solīts, Malders ar Skalliju atklāj milzīgu sazvērestību, kas satricina visu pasauli. Tomēr ļoti iespējams, ka šis nav tas “X-Failu” nobeigums, kuru jūs meklējāt.

“X-Files” s10e05: “Babylon”

Šī ir pēdējā “X-Failu” sērija pirms lielā fināla, tādēļ nav neviena iemesla, lai to nepavadītu ar nedaudz citādāku sižetu no ierastā. Šajā sērijā Malders ar Skalliju satiekas ar saviem gados jaunākajiem ekvivalentiem – aģentiem Milleru un Einšteinu.

“X-Files” s10e04: “Home Again”

“X-Faili” turpina savu vairāk vai mazāk spēcīgo atgriešanos TV ekrānos. Šonedēļ mistiskas slepkavības veica bezpajumtnieku aizstāvis Degun-Plākstera Vīrs jeb vienkārši Atkritumu Vīrs. Lielākoties Foksam vienam pašam nācās izmeklēt šo lietu, jo Skallijai tikmēr bija jābūt līdzās savai mātei, kura atradās uz nāves gultas.

“The X-Files” s10e03: “Mulder & Scully Meet the Were-Monster”

Ļoti dīvaina, bet pārsteidzoši ģeniāla sērija šonedēļ no "X-failiem", kurā Malders ar Skalliju centās atklāt Vilkačķirzakas noslēpumu, kas izrādījās vēl jocīgāks nekā pati sērija. Brīnumainā kārtā šī ļoti savādā pieeja seriālam atmaksājās. Un kā vēl!

“The X-Files” s10e02: “Founder’s Mutation”

Visas problēmas, no kurām cieta iepriekšējā sērija, šeit tika atrisinātas jau no paša sākuma. “Founder’s Mutation” mums parādīja tieši to, ko no jaunajiem X-Failiem gribējām redzēt – mūsu iecienītos Malderu un Skalliju, izmeklējot kārtējo Slepeno Lietu!

“The X-Files” s10e01: “My Struggle”

Kopš slaveno "X-Failu" nobeiguma ir pagājuši jau vairāk nekā 10 gadi. 200 sērijas un pat divas pilnmetrāžas filmas – diezgan liels sasniegums jebkurai TV seriālu franšīzei. Tomēr daudziem nešķita, ka stāstam bija pietiekami labs nobeigums, ilgi tika runāts par trešo filmu, bet par jaunu sezonu varēja tikai sapņot.